Przegląd kobiecych gadżetów

Większość osób uwielbia różnego rodzaju gadżety, jednak większość z dostępnych na rynku jest dedykowana dla mężczyzn, a co z gadżetami dla kobiet? Zapraszam do przeglądu najciekawszych i najbardziej pomysłowych kobiecych gadżetów.

Telewizor wyłącznie dla kobiet!
Tak drogie panie, nie wszystkie telewizory muszą być męskie, kanciaste i twarde. Philips zaprezentował LCD „Aurea”, posiada on spokojny, delikatny kobiecy design. Zaprojektowano go dla kobiet, dlatego promują go między innymi: paryski fotograf V. Baumer, L. Baumer, który jest projektantem biżuterii. Jednak za pięknym designem przyszłości, stoi dosyć wysoka cena, ponieważ Philips „Aurea” będzie kosztować około 4 tysiące euro, czyli ponad 16 tysięcy złotych.

Gadżety kobiety, która posiada swój własny samochód.
Wiele kobiet jest również kierowcami, dlatego dobrą propozycją będzie dla nich Nawigacja GPS, która została zaprojektowana i wyprodukowana specjalnie dla kobiet. Posiada ona delikatne wzornictwe, a także perłowe wykończenia, do nawigacji dodawany jest także elegancki futerał. Cena tego gadżetu jest bardziej przyziemna, koszt to około 800zł, czyli tyle ile za dobrą nawigację należy zapłacić.

Innym pomysłowym gadżetem jest tak zwany Keyfinder. Jest to brelok, który paruje się ze swoim telefonem komórkowym korzystając z technologii Bluetooth, którą posiada każdy nowoczesny telefon. Pozwala on znacząco ułatwić szukanie kluczy, jeśli je zgubimy, aplikacja na telefonie podaje przybliżoną odległość w metrach, a brelok dodatkowo świeci czerwonym światłem.

Notebook Sony Vaio dla kobiety pracującej.
Sony zaprezentowało nową wersję Netbooka z serii Vaio, posiada on świecącą obudowę w wielu wariantach kolorystycznych, posiada także podświetlaną klawiaturę, a to pozwoli na komfortową pracę po ciemku, na przykład gdy nasz ukochany już śpi. Laptop wytrzymuje na baterii do kilku godzin, jest to zadowalający wynik, pozwalający nie martwić się tym, czy starczy nam baterii na przykład do końca zajęć na uczelni.
Do laptopa można także dokupić jedną z wielu dostępnych designerskich myszy firm Microsoft, lub Logitech. Firmy te oferują mysze komputerowe, które nie są nudne, często pokrywają różnego rodzaju wzoru, na przykład kwiatowe.

Elektroniczna niania dla nowoczesnej mamy.
Philips już raz w tym artykule dał się poznać jako firma nie zapominająca o potrzebach kobiet. Tym razem, firma Philips stworzyła elektroniczną nianię, czyli kamerę, która łączy się bezprzewodowo z małym urządzeniem, które oprócz tego, że wyświetla obraz z kamery, pozwala także na obracanie kamerą, a także sterowaniem zbliżeniem.
Elektroniczna niania pozwoli mamie wyjść do innego pokoju, jednocześnie spuszczając swojego małego dziecka z oka. Gadżet sprawia, że matki już nie muszą siedzieć cały dzień w jednym pokoju, wystarczy, że zakupią ten oto produkt marki Philips.

Jak widać, rynek gadżetów dla kobiet nie jest tak duży jak rynek męski, jednak producenci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych rozwiązań, które mają ułatwić lub umilić życie kobietom.

Odszukano dzięki:

  • gadzety dla kobiet
Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie wpisu 🙂
Paweł

Latest posts by Paweł (see all)

Może Ci się również spodoba

Zostaw komentarz

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *